קרנות השוטרים כרטיסים


קרנות השוטרים כרטיסים

התקשרו עכשיו
להזמנת קרנות השוטרים התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7

מהן קרנות השוטרים כרטיסים

קרנות השוטרים כרטיסים הוא למעשה מועדון הרווחה אשר מיועד לעובדי משטרת ישראל ובני המשפחה הקרובה שלהם. המועדון מרכז מגוון בלתי מוגבל של הטבות במגוון גדול של תחומים החל מדיור, נופש, פנאי, הופעות, הנחות ברשתות שונות ועוד. קרנות השוטרים כרטיסים מעניקים למחזיקים בהם הנחות משתלמות ואפשרות להוזיל כמעט כל עסקה בכל תחום. כחלק מההטבות שמאפשרים להם הכרטיסים, יכולים עמיתי מועדון קרנות השוטרים להנות מביטוחים מוזלים, מחירים חסרי תחרות והטבות רבות. קרנות השוטרים כרטיסים הם למעשה כרטיסי אשראי, שמונפקים לעובדי משטרת ישראל ובני משפחותיהם, אשר מאפשרים למשתמש בהם להנות ממגוון הטבות והנחות מיוחדות לכרטיסים מסוג זה. כרטיסי קרנות השוטרים מיועדים בין השאר גם לגמלאי משטרת ישראל ומשפחותיהם.

יתרונות קרנות השוטרים כרטיסים

ראשית כל מועדון קרנות השוטרים כרטיסים מאפשר אך ורק לעובדי משטרת ישראל ולגימלאיה להנות ממגוון ההטבות המוצעות בו. כלומר שרק מי שעובד או עבד בעבר במשטרה יוכל בכלל להיכנס למועדון ולבקש שינפיקו עבורו כרטיס של קרנות השוטרים. עובדה זו הופכת את החברות וההצטרפות למועדון של קרנות השוטרים לפופולארית ואטרקטיבית, בעיקר משום שההטבות הניתנות במסגרת חברות במועדון ובעלות על כרטיס זה הן ייחודיות למועדון זה. כרטיס זה אומנם דורש תשלום של דמי חברות שנתיים, אך סכום זה משתלם, ביחס לחיסכון הגדול שמהווה הכרטיס עבור חברי המועדון.

הזמנת כרטיס קרנות השוטרים כרטיסים –  הזמנת כרטיסי קרנות השוטרים

הזמנת כרטיס מועדון לקוחות חבר – הזמנת כרטיס מועדון לקוחות חבר

הזמנת כרטיס אשראי  מסוג ישראכרט – הזמנת כרטיסי ישראכרט

כיצד מזמינים קרנות השוטרים כרטיסים

את קרנות שוטרים כרטיסים פשוט ונוח להזמין דרך הטלפון, באמצעות חיוג למספר הטלפון 1900-72-9990 שלוחה 7 והצטרפות לקרנות השוטרים. לצורך ההצטרפות יהיה עלינו להוכיח קשר למועדון על ידי עבודה במוסד משטרת ישראל או קרבה משפחתית ראשונה לעובד. לאחר כן נוכל להזמין את הכרטיס ישירות הביתה ולהתחיל להנות באופן מיידי מהנחות והטבות המועדון השונות.

התקשרו עכשיו
להזמנת קרנות השוטרים התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (17 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
קרנות השוטרים כרטיסים, 6.1 out of 10 based on 17 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

תגובה אחת על הפוסט “קרנות השוטרים כרטיסים

  1. אין אני זוכר את הקוד שלי. איך אני מקבל את הקוד?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *