הזמנת כרטיסים למכבי תל אביב

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקים של מכבי תל אביב התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

מועדון מכבי תל אביב

מועדון מכבי תל אביב נחלק למעשה לשלושה חלקים. חלק ראשון הוא מועדון מכבי תל אביב בכדורגל, החלק השני הוא מועדון מכבי אלקטרה תל אביב בכדורסל והשלישי הוא מועדון האתלטיקה. כל חלק במועדון מכיל קבוצות בטווחי גילאים שונים החל מילדים ועד ליגה לאומית. הבעלים של מועדון מכבי תל אביב בכדורסל הם דיוויד פדרמן מפדנקו בע"מ, שמעון מזרחי ושי רקנאטי. המועדון קיים כבר משנת 1939 והתחיל בתור קבוצה חובבנית לשם משחק והנאה. מאז הקבוצה השתתפה בחמישים אליפויות וזכתה שלושים ותשעה פעמים בגביע. מכבי תל אביב היא אחת הקבוצות הטובות ביותר במדינה בכדורסל והיא מייצגת אותנו באליפויות רבות בארץ ובעולם. מועדון הכדורגל מכבי תל אביב הוא אחד המועדונים הגדולים בארץ. המועדון הוקם כבר בשנת 1906, כאשר ראשי התיבות המקוריים של המילה מכבי היו "מי כמוך באלים יהוה". מכבי תל אביב הינה אחת הקבוצות היחידות בישראל שמעולם לא ירדה ליגה והיא בין השלוש היחידות שהשתתפו במשחקי הבתים בגביע האלופות של אופ"א.

שירותי המועדון- כדורגל

מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב מאפשר לכם האוהדים להגיע ולקחת חלק פעיל במשחקי הקבוצה. ניתן לרכוש כרטיס בודד למשחק בתעריפים משתנים (מבוגר, נוער, חייל, אישה) ולפי מיקומים במגרש. המגרש הביתי של הקבוצה הוא האיצטדיון בלומפילד ביפו תל אביב. בנוסף ניתן לרכוש מנוי למשחקי העונה של הקבוצה הכוללים גם משחקי בית וגם משחקי חוץ. כרטיסים ניתן להזמין בקופות הכרטיסים בקריית שלום, דרך בן צבי, תל אביב או בקופות אצטדיון בלומפילד, רחוב התחיה 6, תל אביב. בנוסף ניתן להזמין כרטיסים מאתר הכרטיסים "לאן", רחוב דיזינגוף 101, תל אביב, או בטלפון 1900-72-9990.

שירותי המועדון- כדורסל

מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב מזמין אתכם להנות ממנויים לעונת המשחקים הקרובה של הקבוצה. פרטים על המנויים השונים ניתן לקבל בטלפון 1900-72-9990 בנוסף ניתן להגיע למשרדים שלהם, שממוקמים ברחוב הירקון 293, תל אביב.

שירותי המועדון- ילדים

מועדון הכדורגל והכדורסל של מכבי תל אביב מטפח את הדור הצעיר. שתי הקבוצות מאמינות שמקצועיות ואיכות נבנת כבר מגיל צעיר ולכן שני המועדונים מכילים גם קבוצות נוער, אשר מטרתן היא הכשרה של צעירים לקבוצות הבוגרים תוך הטמעה של ערכי הקבוצה.

שירותי המועדון אתלטיקה

מחלקת האתלטיקה הקלה הינה אחת המחלקות החשובות של מועדון מכבי תל אביב. המחלקה הינה אחת הותיקות בארץ והיא פעילה באיצטדיון הלאומי בהדר יוסף, שטרית 10 תל אביב. ממחלקת האתלטיקה יצאו עשרות שיאנים אולימפיים.

הזמנת כרטיסים

המועדון מזמין את אוהדיו לקחת חלק במשחקי הקבוצה. ניתן להזמין כרטיס בודד או לרכוש מנוי עונתי. לפרטים אודות הכרטיסים מומלץ לפנות למשרדי הזמנת כרטיסים לאן בטלפון 1900-72-9990 או באתר שלהם.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקים של מכבי תל אביב התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
הזמנת כרטיסים למכבי תל אביב, 6.6 out of 10 based on 12 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *