כרטיסים חבילות נופש

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים לחבילות נופש התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 8

מהם כרטיסים חבילות נופש

כשמדובר בנופש שלנו, אנחנו נחלקים לשני סוגי אנשים עיקריים. הסוג הראשון אוהב לבחור ולהחליט בעצמו כל פרט בחופשה הקרובה שלו. הוא ירצה לבחור טיסה בנפרד ליעד מסויים ולחפש לבד אפשרויות לינה שונות ולהתאים את התאריכים בעצמו, לבצע הזמנה, לדאוג לקבל אישור, להגיע באופן עצמאי למלון שבחר ולהשכיר רכב בכוחות עצמו. הסוג השני לא מעוניין להתעסק בתכנון החופשה ומעדיף להשאיר זאת בידיהם הנאמנות של סוכני הנסיעות. בדיוק בשבילם קיימים כרטיסים חבילות נופש. חבילת נופש משמעותה, שהיא מרכזת עבורנו את כל הצרכים שלנו מהחופשה. לרוב חבילת נופש תכלול כרטיס טיסה ומלון ביעד המבוקש, העברות ולעיתים תכלול גם השכרת רכב. היתרון הגדול שבחבילות נופש הוא קודם כל המחיר המשתלם שחברת התעופה מצליחה לאפשר לנו, בגלל שרכשנו חבילת נופש וגם הנוחות בכך שאנחנו סוגרים מראש את כל הקצוות ומישהו אחר דואג עבורנו לכל האישורים וההעברות.

כיצד מזמינים כרטיסים חבילות נופש

כדי להזמין כרטיסים חבילות נופש נוכל ליצור קשר עם חברות התעופה השונות, אשר מעדכנות מפעם לפעם את חבילות הנופש שלהם ליעדים השונים. במידה ונבחר לדוגמא לטוס לנופש באיטליה, נוכל להזמין חבילת נופש, אשר כוללת טיסה לעיר מסויימת באיטליה, מלון באותו איזור במספר הכוכבים שנבחר, העברות למלון משדה התעופה ואפילו רכב במידה ונרצה. נוכל לרכוש גם חבילות נופש מורכבות יותר הכוללת העברה בין מלונות שונים וטיסת הלוך ושוב מיעדים שונים, או בכלל לבחור באפשרות הנוחה יותר של טיולים מאורגנים ליעדים מבוקשים בחו"ל.

הזמנת כרטיסי טיסה דרך חברת איסתא – הזמנת כרטיסי טיסה איסתא

הזמנת כרטיסי טיסה דרך חברת אופיר טורס – הזמנת כרטיסי טיסה אופיר טורס

הזמנת כרטיסי טיסה דרך חברת אל על – הזמנת כרטיסי טיסה אל על

הזמנת כרטיסים חבילות נופש – כל הכרטיסים במקום אחד

'הזמנת כרטיסים בקליק' מאפשרת לנו להנות ממגוון הכרטיסים לחבילות נופש בחו"ל המוצעים בכל רגע נתון על ידי מיטב חברות התעופה וסוכנויות הנסיעות בארץ. כל מה שנצטרך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון 1900-72-9990 שלוחה 8 ולהזמין את חבילת הנופש המשתלמת והמתאימה לנו ביותר.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים לחבילות נופש התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 8


הזמנת כרטיסים חבילות נופש

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
כרטיסים חבילות נופש, 8.0 out of 10 based on 1 rating שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *