הזמנת כרטיסים להפועל תל אביב

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקים של הפועל תל אביב התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

מועדון הפועל תל אביב

הפועל תל אביב היא למעשה התאגדות ספורטיבית תל אביבית, אשר משוייכת לתנועת הפועל. מועדון הקבוצה נוסד בשנות העשרים של המאה הקודמת. מועדון הפועל תל אביב הוא בין המועדונים הגדולים בישראל והוא מוביל עם מגוון רחב של קבוצות בינהן, הפועל תל אביב בכדורגל, הפועל תל אביב בכדורסל, קבוצת כדורסל נשים ואפילו קבוצת קיאקים המתחרים באליפויות אולימפיות.

שירותי המועדון- כדורגל

מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב התחיל את דרכו ב1926. המועדון הוא בין הגדולים בישראל וברוב העונות הוא מתמודד על האליפות. המועדון זכה לא פעם בגביעי המדינה ובאליפויות והוא מדורג במקום השני בשניהם לאחר מכבי תל אביב היריבה. המשחקים של הקבוצה נערכים באיצטדיון בלומפילד, אשר ממוקם ביפו תל אביב. הכתובת של המועדון הינה מתחם חודורוב: הלוחמים 8 תל אביב (מול ביה"ח וולפסון), כשהטלפון במשרדים הוא 1900-72-9990.

שירותי המועדון- כדורסל

מועדון הכדורסל של הפועל תל אביב החל את דרכו ב1935, כאשר הוא ממוקם במקום השני בחשיבותו, מיד לאחר קבוצת מכבי תל אביב. מועדון הכדורסל של הפועל תל אביב זכה בלא פחות מארבעה גביעי מדינה ובחמש אליפויות. כיום הבעלים של המועדון הם האוהדים שלו והוא משחק בליגת העל בכדורסל. האיצטדיון הזמני של הקבוצה ממוקם בהיכל הספורט בית מכבי, אשר ממוקם בראשון לציון. משרדי המועדון ממוקמים ברחוב יקנעם 5, תל אביב והטלפון במשרדים הוא 1900-72-9990.

שירותי המועדון- ילדים

מועדון הפועל תל אביב מאמין בדור הצעיר שימשיך את דרכו המקצועית והערכית של המועדון. זאת הסיבה כי מושקעים משאבים רבים בקבוצות הנוער של המועדון, זאת מתוך כוונה כי הם יהוו יום אחד את קבוצת הבוגרים של המועדון.

שירותי המועדון אתלטיקה

מחלקת האתלטיקה במועדון הפועל תל אביב מזמינה את כל הבנות מקטנות ועד בוגרות להתאמן בקבוצה המובילה בישראל. התעמלות המכשירים היא חלק בלתי נפרד מהמועדון המוכר והיא מתבססת על אימוני כוח, תנועה וגמישות. כל אחת יכולה להירשם לאימונים ולהיות חלק מההצלחה של תחום זה במועדון הפועל תל אביב.

הזמנת כרטיסים

המועדון מציע לאוהדיו לרכוש כרטיסים למשחקים השונים, בין אם לקבוצת הכדורסל בליגת העל או לקבוצת הכדורגל בליגה ולמשחקים נוספים. הפירוט אודות המשחקים מופיע באתרים השונים של הקבוצות וגם באתרי משרדי הכרטיסים השונים. הזמנת כרטיסים יכולה להתבצע בצורה מקוונת דרך האתר, או בטלפון ובמשרדי הכרטיסים. ישנה אפשרות גם להזמין מנוי למשחקי הקבוצה באותה עונה, מה שיכול להוזיל את עלות הכרטיסים בכעשרות אחוזים.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקים של הפועל תל אביב התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
הזמנת כרטיסים להפועל תל אביב, 6.7 out of 10 based on 7 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *