הזמנת כרטיס מסטרקארד

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס מסטרקארד התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7

שירותי מסטרקארד

מסטרקארד היא חברת אשראי הנמצאת בבעלות חברת כאל. שירותיה של מסטרקארד זהים למעשה לשירותים המוענקים למחזיקי כרטיסי כאל, מה שמהווה יתרון גדול ללקוחות מאסטרכארד. הכרטיס מקנה ללקוחותיו מסגרת אשראי, קבלת הלוואות בטווח קצר על חשבון המסגרת או אפילו מחוצה לו, ניתוחים של עסקאות בדוחות חודשיים ואפילו אפשרות לבחור כמה לשלם בכל חודש ולבצע פריסת תשלומים של החיוב החודשי. כרטיסי מסטרקארד הם כרטיסים ייחודיים הנהנים גם מהטבות בלעדיות שלהם וגם מההטבות הרגילות של כלל מחזיקי כרטיסי כאל.

שירותי מסטרקארד לעסקים

שירותי מסטרקארד לעסקים ניתנים באמצעות חברת כאל. למעשה השירותים כוללים בתוכם אפשרויות מגוונות לסליקה, הן באמצעות מכשירי p.o.s והן באמצעות אפשרויות חדישות, כמו סליקה דרך הסמארטפון, או סליקה דרך רשת האינטרנט. בנוסף כדי לדאוג שהעסק שלנו ינוהל נכון מבחינה פיננסית, מסטרקארד מעניקה לנו אפשרות לקבלת דוחות פיננסים על כלל תנועות האשראי בעסק שלנו. כמו כן כהטבה נקבל במתנה אתר אינטרנט למשך שנה, אשר יוכל לסייע לנו להגדיל את ההכנסות שלנו ולשווק את עצמנו טוב יותר דרך האינטרנט.

הזמנת כרטיסי אשראי

אם הגענו להחלטה שאנו חפצים בכרטיס מחברת מסטרקארד, נוכל להזמין כרטיס באמצעות אתר האינטרנט, או בטלפון 1900-72-9990. כדי להזמין כרטיס אשראי מסטרקארד מומלץ שיהיה בידינו כרטיס אשראי אחר על שמנו. קיים מגוון רחב של כרטיסים בדרגות שונות, החל מכרטיס מקומי, בינלאומי, זהב ופלטינום. בנוסף נוכל לשייך את כרטיס המסטרקארד שלנו למועדון כמו you, מיילס אנד מור והנוסע המתמיד של אל על. לאחר הזמנת כרטיס האשראי של מסטרקארד נקבל את הכרטיס בדואר בתוך מספר ימי עסקים.

הטבות

כרטיס מסטרקארד, כמו כרטיסים אחרים של חברת כאל, מעניק לנו הנחות והטבות באלפי בתי עסק. קיימות הטבות קבועות כמו הנחה ברשת המזון חצי חינם וכמו כן הנחות לבתי עסק נוספים ומגוונים. בנוסף בסופי שבוע נוכל להנות מהטבות של 1+1 במגוון בתי עסק, כגון מסעדות, בתי קולנוע, נופש בארץ ובעולם, אטרקציות ועוד. ההטבות הינן בלעדיות של חברת כאל ורק לקוחות החברה יכולים להנות מהן.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של מסטרקארד זמין עבורכם בטלפון 1900-72-9990. אל שירות הלקוחות הזה תוכלו לפנות בכל שאלה לגביי כרטיסי מאסטרכארד.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הנסיעות לחו"ל של מסטרקארד מבוצע דרך חברת כאל בטלפון 1900-72-9990. לפני כל נסיעה לחו"ל יש להתקשר למוקד ולהפעיל את הביטוח על ידי קבלת מספר פוליסה בתוקף לימי השהייה בחו"ל. נסיעה נעימה!

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס מסטרקארד התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
הזמנת כרטיס מסטרקארד, 6.3 out of 10 based on 4 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *