הזמנת כרטיס ויזה לאומי

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס ויזה לאומי התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7

שירותי לאומי ויזה

חברת לאומי ויזה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים והטבות. החל ממספר כרטיסי אשראי ומועדונים שונים, קבלת הלוואות, הטבות לסטודנטים, מועדוני לקוחות, הטבות פינוקים פלוס והטבות נוספות. כלקוח לאומי קארד תוכל להנות מכלל השירותים המוצעים, זאת בנוסף לשירותי הניהול הפיננסי של לאומי קארד. באתר האינטרנט של החברה תוכל לפקח על ההוצאות שלך בפילוג לפי קריטריונים שונים. כרטיסי לאומי קארד הינם כרטיסים המכובדים בכל בתי העסק והם מציעים ללקוחותיהם כרטיסי אשראי בנקיים או חוץ בנקאיים.

שירותי לאומי ויזה לעסקים

לאומי ויזה היא החברה הטובה ביותר לעסקים. לאומי ויזה מציעה מגוון מוצרים חשובים לבעלי העסקים. בינהם נמצא מערכות סליקה חדישות, כרטיסי גיפט כארד לעובדים, דוחות נתוני העסק אפילו באמצעות הנייד, פרסום בנייד של לקוחות פוטנציאלים חדשים הנמצאים בסביבת בית העסק שלך, סליקה דרך האינטרנט ודרך הסמארטפון שלנו ובנוסף את אתר המדיות של לאומי קארד, המספק מידע פיננסי ודוחות כלכליים בכל רגע נתון אודות העסק שלנו.

הזמנת כרטיסי אשראי

בכדי להזמין כרטיס אשראי של לאומי ויזה, מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של החברה לצורך מילוי שאלון קצר, שיסייע לנו לבחור את סוג הכרטיס המועדון המומלץ לנו ביותר. ניתן ליצור קשר עם לאומי קארד בטלפון מספר 1900-72-9990. קיימים מספר סוגים שונים של כרטיסי אשראי בלאומי קארד, כשהמוכר מכולם הוא כרטיס המולטי, אשר מאפשר למחזיקים בו לקבוע את גובה ההחזרים החודשיים בהתאם להכנסות שלו. כמו כן קיימים מועדונים שונים כמו מועדון שופרסל, מולטי עזריאלי ויש.

הטבות

לקוחות לאומי ויזה נהנים ממגוון עצום של הטבות ומבצעים. החל מהנחות קבועות באלפי בתי עסק שונים וגם בהטבות הפינוקים פלוס, אשר מאפשרות להם להנות מפינוקי 1+1 במגוון בתי קולנוע, אטרקציות, הופעות, חופשות בארץ ובעולם ובארוחות בוקר בכל רחבי הארץ. כמו כן תהנו מהטבות משתנות לתערוכות או אירועים מיוחדים המתקיימים בארץ לאורך השנה.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של לאומי ויזה זמין עבורכם בכל יום בשעות הפעילות בטלפון 1900-72-9990. ניתן לפנות למוקד השירות בשאלות בנושא כרטיסי אשראי, מועדי חיוב, הטבות, מועדונים, גניבות ואובדן כרטיסים ואפילו לצורך תמיכה טכנית באתר או באפליקציה.

ביטוח נסיעות לחו"ל

כרטיסי האשראי של לאומי ויזה מאפשרים ללקוחותיהם להנות מביטוח נסיעות לחו"ל ללא תשלום בכל נסיעה. החברה המבטחת הינה AIG וניתן לפנות אליהם בטלפון 1900-72-9990 חשוב להפעיל את הביטוח לפני כל נסיעה לחו"ל ולוודא קבלת מספר פוליסת ביטוח מהחברה המבטחת.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס ויזה לאומי התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
הזמנת כרטיס ויזה לאומי, 5.0 out of 10 based on 5 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *