הזמנת כרטיסים למשחקי כדורסל

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקי כדורסל התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

איצטדיוני הכדורסל הגדולים בארץ

בישראל קיימים מעל לעשרים איצטדיוני כדורסל, המשמשים את הקבוצות השונות בליגת העל ואפילו קבוצות מקומיות וקטנות. איצטדיוני הכדורסל משמשים גם לפעילויות ספורט נוספות, בינהן תחרויות ואימוני אתלטיקה קלה ואפילו משחקי שחמט. איצטדיוני הכדורסל הגדולים ביותר בארץ הם בין השאר היכל נוקיה, היכל הספורט רוממה, היכל הפיס ירושלים והיכל הספורט העירוני באשקלון.

היכל נוקיה– שנקרא גם היכל הספורט של יד אליהו, הוא היכל המשמש למשחקי כדורסל ומופעי בידור (כדוגמאת גמר הישרדות), אשר ממוקם בלב שכונת יד אליהו בעיר תל אביב. האולם מכיל כ11,700 אלף מקומות ישיבה ונחשב לאחד מאיצטדיוני הכדורסל הגדולים והמוכרים בארץ. היכל נוקיה משמש בין השאר כאיצטדיון הקבוע למשחקיה של מכבי תל אביב בכדורגל, אך גם כמגרש הביתי של נבחרת ישראל בכדורסל.

היכל הספורט רוממה- היכל הספורט רוממה ממוקם בשכונה רוממה בחיפה והוא הוקם בשנת 1976. בשנת 2010 שופץ ההיכל על ידי העיריה וכיום הוא המגרש כדורסל הגדול ביותר בצפון עם כחמשת אלפים מקומות ישיבה. ההיכל משמש לקיומם של משחקי כדורסל חשובים ואפילו מופעי בידור ומוזיקה כמו הפסטיגל.

היכל הפיס ירושלים– היכל זה נקרא גם הארנה והוא היכל כדורסל רב תכליתי, אשר נבנה בימים אלה בעיר ירושלים. ההיכל ממוקם בסמוך לאיצטדיון טדי ולקניון מלחה. היכל הפיס עובר שיפוץ בימים אלה וזאת כדי שיוכל לארח את משחקי המכביה ה-19 שייערכו ביולי 2013.

היכל הספורט העירוני באשקלון– היכל הספורט הוא אחד מאיצטדיוני הכדורגל הגדולים בארץ, אשר מכיל כשלושת אלפים מקומות ישיבה. הוא משמש כמגרש הבית של קבוצת אליצור אשקלון בכדורסל.

אפשרויות רכישת כרטיסים למשחקי כדורסל

הזמנת כרטיסים למשחקי כדורסל מתאפשרת בעיקר באמצעות אתרי משרדי הכרטיסים השונים, כדוגמאת לאן בטלפון, קסטל בטלפון, גרבר ועוד. ההזמנה יכולה להתבצע באמצעות האינטרנט או באמצעות הטלפון ואפילו באמצעות הגעה עצמאית למשרדי הכרטיסים. מומלץ להתעדכן במחירים ובאפשרויות מינוי שונות כדי לחסוך כסף רב. אם אנחנו יודעים שנרצה לצפות במספר משחקים ואירועים בליגה מסויימת, מומלץ לבדוק אופציה של מנוי שיכול לחסוך לנו בעשרות אחוזים. בנוסף למשרדי הכרטיסים המועדונים השונים, כדוגמאת מועדון מכבי אלקטה תל אביב מציע לרכוש ישירות ממנו כרטיסים למשחקי הקבוצה. ניתן אף לרכוש מנוי במחיר מוזל דרכם וזאת בטלפון 1900-72-9990.

הזמנת כרטיסים

הזמנת כרטיסים למשחקי הקבוצה האהובה עליכם יכולה להתבצע במספר אופנים. הדרך הקלה והנוחה ביותר היא באמצעות אתר הטלפון של חברות הזמנת הכרטיסים או במועדוני הקבוצה. בנוסף ניתן להזמין כרטיסים באמצעות הטלפון של חברות אלו והמועדונים.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקי כדורסל התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
הזמנת כרטיסים למשחקי כדורסל, 6.5 out of 10 based on 8 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *