הזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

איצטדיוני הכדורגל הגדולים בארץ

במדינת ישראל קיימים מעל לשלושים איצטדיוני כדורגל, כאשר מרביתם קטנים ומשמשים ליגות נמוכות או לצורכי אימונים, אך קיימים גם מספר איצטדיונים גדולים, המשמשים לצורך משחקים חשובים וגדולים בהם הקהל הוא גדול יחסית. איצטדיונים אלה הם איצטדיון רמת גן, טדי, בלומפילד, סמי עופר, והאיצטדיון העירוני נתניה.

איצטדיון רמת גן- איצטדיון זה נחשב לאיצטדיון הלאומי של נבחרת ישראל בכדורגל. באיצטדיון זה נערכים מרבית המשחקים החשובים ואפילו אירועי ספורט גדולים כמו המכביה. האיצטדיון מסוגל להכיל קהל של מעל לארבעים אלף איש. האיצטדיון ממוקם ברמת גן בסמוך לקניון איילון.

איצטדיון טדי- האיצטדיון השני בגודלו בישראל המכיל מעל לעשרים אלף מקומות ישיבה. האיצטדיון ממוקם בעיר ירושלים ומשמש כאיצטדיון של קבוצות הכדורגל הירושלמיות.

איצטדיון בלומפילד- איצטדיון בלומפילד הינו איצטדיון הממוקם בעיר יפו בתל אביב והוא האיצטדיון הרישמי של הקבוצות התל אביביות בינהם בני יהודה תל אביב, מכבי והפועל תל אביב. האיצטדיון יכול להכיל קהל של מעל לארבע עשרה אלף איש.

איצטדיון סמי עופר- איצטדיון סמי עופר הינו איצטדיון חדש בחיפה שבנייתו מסתיימת בימים אלו. איצטדיון זה הינו איצטדיון, שמטרתו להחליף את איצטדיון קרית אליעזר הישן בחיפה ולחדש אותו. האיצטדיון החדש הוקם בתמיכתו של סמי עופר ולכן נקרא על שמו. האיצטדיון החדש אמור להכיל מעל לשלושים אלף איש בקהל שלו (האיצטדיון הישן הכיל כארבע עשרה אלף איש בלבד).

האיצטדיון העירוני נתניה- האיצטדיון העירוני נתניה הוא איצטדיון חדש יחסית, שנחנך בסוף שנת 2012. האיצטדיון משמש את קבוצת מכבי נתניה כאצטדיון הבית שלה והוא יכול להכיל כמעט ארבע עשרה אלף איש כקהל.

אפשרויות רכישת כרטיסים למשחקי כדורגל

קיימות לא מעט אפשרויות לרכישת כרטיסים לאצטדיוני הכדורגל ולמשחקים השונים. במידה ונבחר לרכוש כרטיסים למשחק ספציפי, מומלץ לבצע זאת דרך אתרי מכירת הכרטיסים השונים, בינהם לאן, קסטל או דרך מוקד ההזמנות 1900-72-9990. במידה ואנחנו אוהדים קבוצה מסוימת ומעוניינים ללוות אותה למשך כל עונת המשחקים, מומלץ לרכוש מנוי לאותה קבוצה באמצעות אחד מאתרי מכירת הכרטיסים. רכישת מנוי מאפשרת לנו לקבל כרטיסים במחיר זול במיקום קבוע ובכך לחסוך כסף רב וזמן בהזמנת כרטיסים לכל משחק בנפרד. מועדוני הכדורגל השונים מפנים באתר שלהם את האוהדים שלהם לאתרים, שבהם ניתן לרכוש את הכרטיסים או המנויים למשחקי הכדורגל בהם הקבוצה שלהם משתתפת.

הזמנת כרטיסים

הזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל מעולם לא היתה פשוטה יותר. ניתן להזמין כרטיסים באמצעות משרדי הזמנת הכרטיסים השונים, כאשר המוביל שבינהם הוא משרד הכרטיסים לאן, אך ישנם משרדי כרטיסים נוספים שמציעים ללקוחותיהם להזמין כרטיסים למשחקי כדורגל או אירועי ספורט נוספים. הזמנת הכרטיסים המקוונת מאפשרת לבצע תשלום באתר ולקבל את הכרטיסים בדואר או באיסוף עצמי. ההזמנה נוחה ופשוטה ואפילו מאפשרת ללקוח המזמין באמצעותה לבחור את מיקומו במגרש.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (31 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 9 votes)
הזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל, 6.4 out of 10 based on 31 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *