הזמנת כרטיסים להופעות סטנד אפ

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים להופעות סטנד אפ התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 6

הופעות סטנד אפ

כולנו אוהבים הופעות סטנד אפ. לא פעם מתחשק לנו לצאת לבילוי, אבל אין לנו חשק להצגה או לסרט ובא לנו פשוט לצחוק. לשמוע מישהו אחר מספר את סיפור חיינו, רק עם מימד מבדח ופשוט לצחוק, עד שאי אפשר כבר לנשום. כאלה הם מופעי הסטנד אפ השונים, לרוב מורכבים מאמן יחיד או קבוצה, שמעלים מופע בו מתוארות סיטואציות יומיומיות או תהליכים שונים בצורה מבדחת ומרתקת. החיבה שלנו להופעות סטנד אפ נובעת בעיקר מהייחוד של כל הופעה, האילתורים והקשר הייחודי עם הקהל שלא נחווה בשום מדיה אחרת.

קומדי בר

הקומדי בר הוא למעשה משרד הפקות, אשר מפיק מופעי סטנד אפ ובידור בכל הארץ. מרבית ההפקות של הקומדי בר מופיעות בשני מועדונים עיקריים בעיר תל אביב והם זואה קומדי בר וביפ קומדי בר. שני המועדונים פתוחים במהלך כל סוף שבוע והם מעלים סוגים שונים של הופעות החל מבידור, סטנד אפ ומוזיקה. בנוסף המשרד מאפשר במה לצעירים בתחום להשתפשף ולבחון את כישורם בתחום הסטנד אפ. ניתן לפנות למשרדים בכל נושא החל מבירור אודות מופעים קרבים וכלה בבקשת העלאת מופע עצמאי באמצעות המשרד, בטלפון מספר 1900-72-9990.

סטנדאפיסטים מובילים

ישנם לא מעט סטנדאפיסטים מובילים בישראל וכמו כן קבוצות סטנד אפ מובילות. החל מאדיר מילר, עדי אשכנזי, שחר חסון, שגיב פרידמן, עקיצה טיבעית, מיקי גבע, אסי וגורי, אלי ומריאנו, שלום אסייג ועוד רבים וטובים.

היכן אפשר לקנות כרטיסים

כרטיסים למופעי הסטנד אפ השונים ניתן לרכוש במגוון אתרים ובלא מעט משרדים. ראשית ניתן לרכוש כרטיסים במקום המארח את המופע כגון צוותא, מועדוני הקומדי בר ועוד. בנוסף ניתן לרכוש כרטיסים למופעי סטנד אפ שונים, באתרי האינטרנט של משרדי הכרטיסים למוקדי ההזמנות של: זאפה, לאן, קסטל, הדרן, בימות כרטיסים דרך מוקד הזמנות הכרטיסים: 1900-72-9990. ניתן לרכוש כרטיסים באופן מקוון ובטוח דרך האתר, או להזמין כרטיסים באמצעות הטלפונים של אותם משרדים. בבואנו לרכוש כרטיסים למופע סטנד אפ, מומלץ כי נבחר תאריך או אמן מסויים. אם אנחנו מעוניינים להגיע להופעה של אמן ספציפי, מומלץ כי נזמים כרטיסים מראש, מכיוון שלרוב האולמות מתמלאים במהרה. נוכל גם לבחור תאריך מסויים, בו נרצה לצפות במופע סטנדאפ כלשהו ולהזמין מופע מתוך לוח ההופעות באותו יום.

מוקדי הזמנות

מוקדי ההזמנות השונים באתרים השונים מציעים לכם שירותים של הזמנת כרטיסים, ביטולים, מידע אודות אולמות ותאריכי מופעים ועוד. אל תהססו לפנות למוקדי ההזמנות של: זאפה, לאן, קסטל, הדרן, בימות כרטיסים דרך מוקד הזמנות הכרטיסים: 1900-72-9990.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים להופעות סטנד אפ התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 6

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
הזמנת כרטיסים להופעות סטנד אפ, 6.4 out of 10 based on 5 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *