הזמנת כרטיסים לאייל גולן

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים לאייל גולן התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 5

אייל גולן הוא זמר ישראלי מצליח, אשר נחשב לאחד מותיקי זמרי המזרחית העכשווית. מרבית האלבומים שלו זוכים להגיע למעמד של אלבום פלטינה, משמע מוכרים והרבה. אייל גולן הוא הזמר המזרחי הראשון שזכה בתואר "זמר השנה" וכך גם השיר הראשון שלו "דמעות" זכה בתואר שיר השנה (לראשונה שיר מזרחי זוכה במעמד המכובד) והוא למעשה זה שהכניס את המוזיקה המזרחית למיינסטרים הישראלי. אייל גולן הוא אחד הזמרים המצליחים ביותר מבחינה מסחרית, כשהוא מחזיק בהישג מכירה של למעלה משלושה מיליון אלבומים. אייל גולן ממשיך להופיע גם היום בהופעות מסחריות ואפילו באירועים פרטיים.

ביוגרפיה

אייל גולן נולד ב1971 ברחובות. בגיל 18 ניסה לבצע את הפריצה הראשונה והוציא מספר סינגלים ואלבומים שלא נחלו הצלחה רבה. רק בשנת 1996, בעקבות שיתוף פעולה מצליח עם להקת אתניקס, נכנס אייל גולן לתודעה של כולנו. הדיסק הפך להיות אחד הדיסקים המוכרים ביותר לאותה תקופה. האלבום הראשון שלו לאחר הפסקת שיתוף הפעולה עם אתניקס היה "צליל מיתר" שזכה להצלחה גדולה. בשנת 2002 הוא הוציא את האלבום
"ואני קורא לך", בו שיתף פעולה עם אמנים מוכרים אחרים. מאז גולן הוציא לא מעט אלבומים שונים  וזכה בכל אלבום כמעט להצלחה גבוהה במכירות. גולן שיתף פעולה עם לא מעט אמנים מזרחיים וגם כאלה שאינם מוגרים זמרים מזרחיים. שיא ההצלחה של אייל גולן התרחש כשהוציא את האלבום "הוזה אותך מולי" בשנת 2008. אייל גולן מופיע על במות גדולות ואפילו ממלא את קיסריה. ב2009 זוכה גולן כזמר העשור במסגרת פרוייקט משותף של גלי צה"ל וערוץ המוזיקה 24. בשנת 2011 פתח אייל גולן גם בקריירה טלויזיונית כשהשיק את תוכנית המציאות שלו "אייל גולן קורא לך".

היכן אפשר לקנות כרטיסים למופעים של אייל גולן

אייל גולן מופיע מידי חודש במקומות שונים ואתם מוזמנים להזמין כרטיסים להופעותיו. ניתן להזמין כרטיסים בפשטות דרך האינטרנט, באתרים של משרדי הכרטיסים השונים כגון, מיסטר טיקט, לאן, קסטל, הדרן, בימות ועוד. ניתן כמובן גם להזמין כרטיסים על ידי פנייה למשרדי החברות הללו בטלפון של מוקדי ההזמנות שלהם או דרך מוקד ההזמנות הטלפוניות בטלפון: 1900-72-9990  או בפנייה ישירה לכתובת של המשרדים השונים.

מוקד הזמנות כרטיסים להופעות של אייל גולן

מוקדי ההזמנות יוכלו לתת לכם תשובות בנושאים כמו הזמנות, ביטולים, מחירים, מקומות וההופעות הקרבות של הזמר אייל גולן. ניתן להזמין כרטיסים על ידי פנייה למשרדי הכרטיסים המובילים בטלפון של מוקדי ההזמנות שלהם או דרך מוקד ההזמנות הטלפוניות בטלפון: 1900-72-9990  או בפנייה ישירה לכתובת של המשרדים השונים. מוקדי ההזמנות פעילים לרוב בין השעות 9:00- 17:00, או לפי הדיווח באתרים השונים של משרדי הכרטיסים. הופעה מהנה!

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיסים לאייל גולן התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 5
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (15 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
הזמנת כרטיסים לאייל גולן, 6.2 out of 10 based on 15 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *