הזמנת כרטיס אשראי דיינרס

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס אשראי דיינרס התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7

שירותי דיינרס

דיינרס היא חברת אשראי השייכת לחברת כאל (יחד עם ויזה כאל ומסטרקארד). דיינרס מאפשרת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אשראי, מועדוני לקוחות ומבצעים והטבות מגוונים ומשתנים מפעם לפעם. כמו כן כרטיסי האשראי של דיינרס מעניקים ללקוחותיהם הטבות משמעותיות בחו"ל, החל מחיוב עסקאות מט"ח בחו"ל, בריביות משתלמות, או משיכות כספומט נוחות בחו"ל. בנוסף מציע הכרטיס אירוח בטרקלינים בכל העולם. כרטיסי דיינרס מאפשרים ללקוחות שלהם לקחת מגוון רחב של הלוואות ותוכניות אשראי, אשר מותאמות באופן מדוייק לצרכים שלהם. כרטיס דיינרס הוא אומנם איננו נפוץ כמו כרטיסי האשראי האחרים בשוק (לדוגמא ויזה כאל או ויזה לאומי), אך הוא כרטיס שמקנה הטבות ייחודיות ובלעדיות למחזיקים בו.

שירותי דיינרס לעסקים

שירותי דיינרס לעסקים ניתנים באמצעות חברת כאל, המחזיקה של כרטיסים מהסוג הזה. הקבוצה מאפשרת פתרון כולל לעסקים החל משלב הגבייה והסליקה של כספי הלקוחות שלהם וכלה בניתוח נתונים וקבלת דוחות פיננסים על העסק שלהם. חברת כאל גם מעניקה לבעלי העסקים שלה אתר אינטרנט בחינם לשנה וזאת כדי לקדם את שיווקו של העסק. שירותי דיינרס לעסקים הם מהמתקדמים בשוק ומאפשרים שירותי סליקה גם באמצעות הטלפון החכם או האינטרנט, כך שלמעשה כבר כמעט אין צורך במכשיר סליקה.

הזמנת כרטיסי אשראי

בבואנו להזמין כרטיס אשראי של דיינרס, נוכל לבצע את ההזמנה במספר אופנים. ראשית ניתן להזמין את הכרטיס באמצעות אתר האינטרנט או בטלפון 1900-72-9990. ניתן להזמין שלושה סוגים של כרטיסי דיינרס, בינהם מקומי, בינלאומי ופלטינום. ניתן לבחור גם בין מספר מועדונים ושני מועדי חיוב. כמו כן ניתן להזמין כרטיסי אשראי של דיינרס דרך לא מעט בנקים שונים.

הטבות

כרטיסי דיינרס מתחלקים לשלושה סוגים של מועדונים. המועדון הראשון הוא היי מילס והוא מיועד לאנשים שטסים באופן תכוף לחו"ל. המועדון מקנה הטבות רבות בנושא הנוסע המתמיד ועוד. מועדון נוסף הוא פיין אנד דיין, שהוא מעניק מגוון הטבות בנושא מסעדות ונופש. המועדון השלישי הוא דיינרס דינאמיק, שהוא מיועד לחובבי הספורט והכושר. בנוסף תמצאו בדיינרס את חוברת ההטבות הייחודית לכרטיסים שלהם.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של דיינרס זמין עבורכם בטלפון 1900-72-9990. תוכלו להפנות לשירות הלקוחות של דיינרס שאלות בנושאים כמו הזמנת כרטיסי אשראי, חיובים, שינוי מועד חיוב, פריסת תשלומים, הטבות ועוד.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הנסיעות לחו"ל של דיינרס מבוצע דרך חברת כאל בטלפון 1900-72-9990. לפני כל נסיעה לחו"ל יש להתקשר למוקד ולהפעיל את הביטוח על ידי קבלת מספר פוליסה בתוקף לימי השהייה בחו"ל.

התקשרו עכשיו
להזמנת כרטיס אשראי דיינרס התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 1900-72-9990 שלוחה 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
הזמנת כרטיס אשראי דיינרס, 7.5 out of 10 based on 2 ratings שתפו אותנו בחוויית השירות הטלפוני ו/או מהאירוע לטובת כלל הציבור

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *